WINDOWS

Windows to najbardziej popularny system operacyjny, korzysta z niego blisko 90% użytkowników komputerów. Istnieje kilka wersji tego programu, pierwsza powstała w 1985, każda wersja jest inna od poprzedniej, programiście stale ulepszają ten system, by użytkownicy byli jeszcze bardziej z niego zadowoleni. Windows osiada kilka standardowych aplikacji, dostępne niezależnie od wersji, a niektóre przybywają wraz z kolejną, ulepszoną wersją.
Bezpieczeństwo korzystania z systemu operacyjnego jest bardzo wysokie, posiada ona różne programy antywirusowe, które chronią nasz komputer i dane na nim zapisane, przed ich utratą. Popularność systemem operacyjnym Windows stale rośnie, większość nowych użytkowników komputera decyduje się na właśnie ten system operacyjny. Mamy do niego powszechnie zaufanie, które zdobywał w naszej świadomości przez lata.
Korzystanie z systemu operacyjnego Windows jest płatne, oryginalne wersje należy zakupić w sklepie, wraz z licencją i odpowiednim kluczem, istnieje możliwość korzystania z nieoryginalnej wersji Windowsa, jednak jej rozpowszechnianie jest nielegalne, a korzystanie z takie oprogramowanie może wiązać się z karą,za posiadanie pirackiego oprogramowania. Rozwój tak popularnego systemu operacyjnego, jakim jest Windows wiążę się z e stale rosnącymi potrzebami klientów na rynku komputerów i oprogramowania z nim związanym.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Michał to imię, które zostało mi nadane przy narodzinach. Rodzice byli go pewni. Tak samo pewny jestem ja, pisząc swoje wpisy na tym blogu. Witam Cię, jestem Michał, a Ty czytasz bloga poświęconego tematom technicznym. Mam nadzieję, że lektura, którą czytasz Cię nie zawiedzie, i opuścisz tę stronę z uśmiechem na ustach!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)